Listopad 2017

Rozhovor se slečnou trpící anxietou

29. listopadu 2017 v 8:59 | Jana |  Ostatní
U jedné mé bývalé kolegyně z práce jsem na facebooku narazila na video (v celém článku) s velice zvláštním názvem Living with anxiety. Toto slovo jsem četla prvně v životě, a proto jsem ze zvědavosti video zhlédla. Z videa krásně pochopíte, o jaký problém se jedná a co všechno to obnáší. Jelikož některé pocity všichni moc dobře známe (jenom ne z takového soudku), tak se mi v hlavě zrodil nápad, že bych jí mohla oslovit, zda by byla ochotna přistoupit na rozhovor. Překvapivě slečna neměla žádný problém a dozvěděla jsem se, že o tom přednáší i na školách.


Liebster TAG

21. listopadu 2017 v 15:24 | Jana |  Ostatní
Byla jsem nominovaná do jakéhosi Liebster Award TAG, na který teď můžete narazit skoro všude. I já jsem se pustila do stručných odpovědí a vše se dočtete v celém článku. Nenominuji nikoho, ovšem komu se tento TAG líbil, tak s chutí do toho. :-)


Typy lidí, s kterými se setkáte v kině

15. listopadu 2017 v 18:47 | Jana |  Ostatní
Po dlouhé době jsem zavítala do kina a nevěřila vlastním očím i uším. Sepsala jsem pár typů, s kterými se můžete setkat před plátnem. Nechci tím nikoho pobouřit, berte to s úsměvem.


Navždy

12. listopadu 2017 v 7:00 | Jana |  Píšu pod proudem myšlenek
Kouzlo ve slovíčkaření závisí na fantazii člověka. Pod tímto názvem si člověk může představit článek týkající se lidské či zvířecí lásky, ovšem já jsem to pojala trochu z jiného soudku. Co skrývá konec? To záleží na Vás. :-)

Jak si udělat pozitivní den?

10. listopadu 2017 v 11:13 | Jana |  Témata
Přemýšlela jsem, jaký by mohl být další přínosný článek. Jelikož chci, aby můj blog byl více méně motivační a inspirující, tak se skutečně snažím vymýšlet něco, co by mohlo být nejenom pro mě, ale i pro čtenáře zajímavé.
Z mého úsudku soudím, že většina má po ránu problém být pozitivně naladěna, protože proč... brzké vstávání nám dělá kruhy pod očima, vylézt z postele je umění a to zívání...fu. Nejlepší lék může být kafe, nýbrž ranní opláchnutí studenou vodou je zdravější. Je to osvěžující pocit, díky kterému jste schopni fungovat - nachystat snídani, nalíčit se a obléknout se, aniž by to trvalo hodinu. První krok do pozitivního dne - cítit se svěže. Ovšem nejlepším a nejtěžším krokem do nového dne je ranní rozcvička. Dodá Vám sílu a plno energie, přeci jenom je lepší zrychlit oběh, aby tělo lépe fungovalo. :-)

TT# Boj

5. listopadu 2017 v 13:51 | Jana |  Témata
Neustále se potýkám s vlastními myšlenkami, které mezi sebou svádějí boj o tom, co je lepší. Hledám fakta, výhody a nevýhody dané myšlenky či nápadu, kde jsi nejsem jistá v kramflecích. Nejtěžší věcí, která v boji může nastat, je rozhodnout se.


Rozhodnout se bojovat dál a čekat na to, co štěstí a čas přinese nebo přestat a jít za tím, co považuji za správné? V životě se setkáme s otázkami, které nás potrápí, nad kterými necháme rozum stát, ale přesto musíme sami sobě odpovědět, protože nic nenecháme jen tak - mysl nám to nedovolí.

Pohled z vesmíru

1. listopadu 2017 v 13:17 | Jana |  Píšu pod proudem myšlenek
Jsem velká, ovšem nespatřitelná. Lidé na mě ukazují, ale dotknout se mě nelze. Tvrdí, že jsem krásná, ale mou tvář dosud nespatřili. Vidím miliardy světýlek, cítím miliard duší, slyším každou myšlenku, ale neexistuji. Tančím vesmírem a plním přání pomocí hvězd. Dokážu Vám snést štěstí, pohodu, radost, požehnání i bohatství a Vám to stále připadá málo? Sleduji Vás dennodenně, a i když nemohu podat pomocnou ruku, sešlu zázrak.