Prosinec 2017

Jak moc těžké bylo dosáhnout svého snu?

27. prosince 2017 v 10:00 | Jana |  Proč, kdy a jak
Mám dvě skupiny toho, co si přeji. Tou první jsou sny a druhou cíle. Sny, které trvají delší dobu na splnění a cíle, které jsou časově i finančně méně náročné, tím pádem jsou lépe dosažitelné. Mně osobně přijde dobré, když má člověk pořádek v tom, co by chtěl. Rozdělení mi umožňuje věnovat pozornost tomu, co je prozatím nejblíž - splnitelné. Snažím se splnit si alespoň dva cíle do měsíce, především se jedná o maličkosti, které mi vykouzlí úsměv (mnohdy i druhým). Možná někdo z Vás je také zapojen do projektu 100 cílů za 1001 dní, včetně mě. Člověk by nevěřil, jak je těžké stanovit si 100 cílů, ale když si je stanovíte, zjistíte, že i maličkosti ke štěstí stačí.

Dnes se s Vámi nepodělím o cíle, ale o tom, jakou cestu jsem musela ujít, abych si splnila svůj sen.


Seznam vánočních filmů

23. prosince 2017 v 15:07 | Jana |  Ostatní
Vánoce se kvapem blíží, a co by to bylo za Vánoce bez vánočních filmů a pohádek? Sepsala jsem Vám seznam, který jsem viděla, a který doporučuji. Článek nebude obsahovat jednotlivé recenze, protože se to dá lehce dohledat na internetu (budu pouze hodnotit). Rozhodně budete mít z čeho vybírat.


Vánoce na míru

19. prosince 2017 v 11:39 | Jana |  Fotografie
Bude to měsíc od vydání mého posledního článku. Tímto se chci omluvit všem mým čtenářům za neaktivitu, ale období Vánoc je pro mě tento rok takový lehce hektický a časově náročný, přesto si to užívám. Musela jsem skloubit práci, vánoční přípravy i své koníčky dohromady, včetně přítele. Přitom mám pár článků k vydání v rozepsaných, ale jak říkám, časově jsem omezená a tím jsem omezila i čas strávený na počítači (a jsem za to ráda). Samozřejmě mi surfování na blogu chybělo, proto jsem ráda, že konečně píšu. :-)