Leden 2018

TT # Neztrácejte naději!

30. ledna 2018 v 3:00 | Jana |  Témata
Za celý svůj život jsem tolikrát složila ruce do klína, že jednoho dne mě to přestalo bavit. Jednoho dne jsem si totiž uvědomila, že světlo na konci tunelu je vždycky, i to nejméně patrné. Tento článek píšu proto, abych se s Vámi podělila o své cestě za nadějí a ukázala správný směr všem, kteří jí stále hledáte.


Jak jsem našla cestu k sebelásce?

18. ledna 2018 v 16:54 | Jana |  Proč, kdy a jak
Každý zná pocit méněcennosti, stejně tak, jako si každý prošel cestou nekonečných otázek na sebe samotného. Proč nejsem krásná, chytrá, hubená, talentovaná, nebo proč jsem se nenarodila v jejím těle? Život by byl pro mě mnohem jednoduší, kdybych byla taková a maková, aby mě lidé nepřehlíželi. Přijetí sama sebe je těžká osobní disciplína, která je nedílnou součástí ke šťastnému a spokojenému životu.


Když nevíš, kam pluješ, žádný vítr Ti není příznivý

12. ledna 2018 v 12:39 | Jana |  Ostatní
aneb mé cíle v roce 2018. Jsem ráda, že se skutečně zajímáte a třeba Vás to bude inspirovat, protože já třeba velice ráda čtu, co za cíle mají druzí. Tento černý seznam na bílém je můj strejček, kdybych náhodou během roku zapomněla, cože jsem to vlastně plánovala a zároveň se na konci prosince ohlédnu za rokem 2018.


Jsem ten typ člověka, kterého každý maličký splněný cíl posune výš. Najednou je ten svět veselejší a já šťastnější. Sestavování těchto cílů mě velice bavilo a už se těším, až jej splním.

Jak zvládnout rok 2018?

6. ledna 2018 v 17:08 | Jana |  Témata
Chvíli jsem přemýšlela, jakým článkem Vás přivítat v Novém roce, dokud mě nenapadl článek pro rok 2018. Ti, kteří mě už nějakou dobu sledují vědí, že jsem pozitivní člověk a snažím se svou pozitivní náladu šířit dál, proto ani tento článek není výjimkou. Zaměřím se především na cíle a myšlení v roce 2018 pro každé roční období.


Cíle jsou důležitou součástí našeho života, která vyplňují prázdná místa. Cíle, jež si splníme, nám dodávají zdravé sebevědomí a pomáhají jít kupředu šťastnému životu. Na každý měsíc v roce si stanovte cíle (dva až tři), kterých chcete dosáhnout. Nejlépe se plní prosté cíle, které nejsou finančně náročné a beztak přinášejí potěšení. Čímž nechci říct, že ty náročnější cíle psychické blaho nepřináší, ale zde se už více soustředíme na cenu. Držitelé jakéhokoliv diáře si můžou své cíle zapsat a krásně zvýraznit. Cíle může mít na očích i jiným způsobem, jako je nástěnka, stěna, skříň, papír, blog, zkrátka cokoliv - hlavně je mít!